https://www.apeks-system.com.pl/

PRODUKTY

Najczęściej kupowane

Sprzedaję na Allegro Polub nas na Facebooku Nasz blog
Nowe odkurzacze profesjonalne WVP 10 - myjka profesjonalna do okien BD50.70 R Classic NT 22.1 Ap L banner Oczyszczanie powietrza

Najczęstsze pytania

 

PYTANIA

DOSTAWA
Czy mogę osobiście odebrać towar zamówiony przez allegro?

Tak, odbiór osobisty towaru jest możliwy. Magazyny produktów firmy Kärcher znajdują się przy:

  • ul. Bystrzańskiej 92a w Bielsku-Białej
  • ul. Fabrycznej 2 w Tychach
  • ul. Browarnej 42 w Żywcu

W jakich godzinach mogę odebrać towar?
Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00
Jeśli złożyłem zamówienie przez allegro z opcją odbioru własnego, kiedy mam się pojawić po odbiór towaru?
Po skompletowaniu towaru i przygotowaniu go do odbioru wysyłamy e-mail z informacją o możliwości odbioru towaru w naszym magazynie.
Czy sklep może wysłać przesyłkę inną firmą niż K-ex?
Na życzenie możemy wysłać towar innym kurierem.

ZAKUPY
Jakie są formy płatności w siedzibie sklepu? Czy można płacić kartą?

Odbierając towar osobiście przyjmujemy płatności zarówno gotówką jak i kartami płatniczymi.

GWARANCJA
Czy zakupione w sklepie towary są objęte gwarancją?

Tak – klienci indywidualni z każdym zakupionym towarem otrzymują 24-miesięczną gwarancję, przedsiębiorstwa otrzymują 12-miesięczną gwarancję.
Czy wraz z przesyłką otrzymam podbitą kartę gwarancyjną?
Tak, w przesyłce zawiera się podbita karta gwarancyjna.

PO ZAKUPACH
Czy mogę zwrócić towar zakupiony  przez allegro?

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku i jej pożniejszych nowelizacjach o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. z 2000r. nr 22, poz. 271) kupujący ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni od daty dostarczenia towaru i kolejne 14 dni na zwrot towaru do BCC Apeks. W przypadku zwrotu Towaru Kupujący zobowiązany jest poinformować o zamiarze odstąpienia od umowy Sprzedającego drogą mailową na adres biuro@bcc-apeks.pl. Zwracany Towar musi być kompletny, nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać oryginalne, niezniszczone opakowanie. Do zwracanego Towaru należy dołączyć oryginał dokumentu sprzedaży. Koszt zwrotu Towaru ponosi Kupujący. Kupujący ma obowiązek należycie zabezpieczyć odsyłany Towar, tak aby zapobiec jego uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli dostarczony Towar jest niekompletny, bądź nosi ślady użytkowania firma Beskidzkie Centrum Czystości Apeks Sp. J. zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia przesyłki, lub obniżenia zwracanej kwoty. Po otrzymaniu i przyjęciu Towaru firma Beskidzkie Centrum Czystości Apeks Sp. J. zwróci Kupującemu kwotę równą cenie zakupu zwracanego Towaru.
Zakupiony produkt dotarł do mnie uszkodzony, co robić?
Należy spisać protokół reklamacyjny w obecności kuriera lub skontaktować się z naszą firmą.
Wygasła mi gwarancja, a zakupiony produkt uległ uszkodzeniu, co robić?
Wystarczy dostarczyć uszkodzony towar do jednego z serwisów urządzeń Kärcher. Adresy takich serwisów znajdują się na stronie: www.karcher.pl

 


 

USŁUGI

 

Mycie okien i innych trudno dostępnych powierzchni, a także specjalistyczne mycie wysokociśnieniowe na wysokości. Firma Beskidzkie Centrum Czystości Apeks Sp. J. w celu poszerzenia swojej oferty zapewnia właśnie takie usługi.

Więcej informacji pod numerem telefonu:

Janusz Szlachtowski - 509 012 955


 

KOMIS

 

Firma Beskidzkie Centrum Czystości Apeks Sp. J. prowadzi dla naszych klientów komis urzążeń używanych, skupujemy sprawne urządzenia do czyszczenia, a także dodatkowo dla naszych klientów którzy kupią urządzenie Kärcher mamy specjalna ofertę polegającą na wymianie urządzenia starego za dopłatą na nowe urządzenie Kärcher  w cenie obniżonej o wartość starego urządzenia.
Zadzwoń lub nas odwiedź, a zyskasz wyjątkową okazję na zakup nowego sprzętu w Beskidzkie Centrum Czystości Apeks Sp. J. w super cenie!